Süvalihaste massaaž

Back-Pain1Süvalihaste massaaž on terapeutiline kehatöö, mis sisaldab pehme ning  süvakoe massaaži  ja on kombineeritud liigeste vabastamise tehnikatega. Süvalihaste massaaž koos sidekoe vabastamisega on kehale suunatud  teraapia vorm. See on ainulaadne süntees kehalugemisest, sidekoe käsitsemisest, liigeste vabastamisest, energia- ja hingamistööst, kehateadlikkuse treenimisest ning emotsioonide väljendamisest. Lihaspingete lõdvestamise ajal vabastab keha energiat. Samal ajal võime saada teadlikuks vanadest alateadlikest emotsioonidest ning mõttemustritest, mis meid piiravad. See aitab meil paremini mõista ennast ja oma varjatud potentsiaale. Süvalihaste massaaž aitab parandada peamiste kehaosade (pea, õlad, käed, rind, vaagen, jalad) vertikaalset ühendust. Keha on midagi palju enamat, kui ainult meie füüsiline osa. Ka emotsinaalne, energeetiline ja vaimne aspekt on meie täielikkuses võrdselt olulised.

Süvalihaste massaaž on kasulik nii raviks, kui ka profülaktikaks, kui Teil on seljavalu (selgrooprobleemid), selja väsimus ning ülekoormus ( auto juhtimine, pidev töö arvutiga ), vaagnavalu, lihaspinged, skoljoos, lordoos, küfoos, radikuliit, karpaalkanali sündroom, migreenihood, stress, halb rüht

Tulemus on juba peale esimest sessiooni suurepärane, toimunud on sügav lõdvestumine, normaliseerub psühho ja eemotsionaalne seisund, vähenevad stress ja (kroonilise)valu sümptomid, kasvab naha ja lihastoonus, paraneb vere ja lümfiringe, paraneb funktsionaalne organismi seisund, suurem liikumisvabadus füüsilise keha vanade harjumuste vabastamine, rahulikum ja sügavam uni.