Palvetuba

2018. aastal olen otsustanud oma teraapiatuba kasutada ka palvetoana ning tegelen ka vabastusteenistusega ning kodude puhastusega “kutsumata” külalistest (vaimudest).

Palvetoas saab klient rääkida oma südamelt ära isiklikud mured, olukorrad, terviseprobleemid, mis teda vaevavad. Tihti ei julgeta oma lähedastele rääkida hingemuredest, probleemidest ja surutakse alla kõik negatiivsed emotsioonid, tunded, kuid need ühel hetkel hakkavad mõjutama elukvaliteeti.  Ma palvetan kliendi füüsilise ja vaimse tervenemise pärast. Kui on mingisugused sõltuvused või sidumised siis palvetan ka nende eest. Räägin lahti, miks on teatud negatiivsed olukorrad ja terviseprobleemid inimese ellu tekkinud. Paljud negatiivsed olukorrad ja haigusjuhud inimeste eludes on seotud deemonlike rünnakute ja kurjade vaimude ligiolust tingitud rünnakute tulemusel, kus inimesed ise on avanud oma elus valed “uksed”, kas läbi mingite traumade, teise religiooni õpetuste jt okultsete tegevuste kaudu. Inimestel on selliseid kurjade vaimude ja deemonte jutte raske uskuda aga ometi on see reaalsus, milles me elame. Sellisel juhul on vaja neist deemonitest ja kurjadest vaimudest vabaneda ning seda nimetan ma oma palvetoas vabastusteenistuseks. Annan pärast ka  soovitusi, mida edasi teha, kuidas edasi minna ning kuidas ise hakata võitlema halbade olukordadega oma elus ja terviseprobleemidega, kui need uuesti tekivad.

Palvetoa aja saab broneerida samamoodi nagu massaaži aja, kas helistades või kirjutades.  Markuse 9:17-27 “…kõik on võimalik sellele,kes usub “

Jaakobuse 5 : 16                                                                                                         Tunnistage siis üksteisele patud üles ja palvetage üksteise eest, et te saaksite terveks ! Õige inimese mõjuvõimas eestpalve saadab palju korda.

Palvetoa teenus on kõigile TASUTA ( annetus on lubatud )

Inimesed tunnistavad, mis on muutunud läbi palve.

  1. Merle, kes uskus saatusesse ja ettemääratusse,räägib oma loo
  2. Tunnistus,kuidas lühenenud jalg pikenes,valu kadus ja jalg liikuma hakkas

Miks selline otsus sündis ja miks just palvetuba ?